سوالات متداول

ثبت و پیگیری سفارش‌ها

چطور می‌توانم سفارش خود را در سایت ثبت کنم؟

بعد از اضافه کردن محصولات به سبد خرید، با وارد کردن نام و مشخصات خود برای شما یک حساب کاربری ایجاد می‌شود و به صفحه‌ی پرداخت اینترنتی وارد می‌شوید. چنانچه پرداخت شما موفق باشد سفارش شما ثبت می‌شود.

در چه مدت زمانی سفارش خود را از سایت تحویل خواهم گرفت؟

برای دریافت سفارش خود در هنگام ثبت سفارش می‌توانید یکی از گزینه‌‌های «پست سفارشی» یا «پیشتاز» را انتخاب کنید. تحویل سفارش متناسب با نوع پست انتخابی، ممکن است ۲ تا ۴ روز کاری* در پست پیشتاز و ۳ تا ۶ روز کاری در پست سفارشی به طول بیانجامد (طبق اعلامیه شرکت پست، با توجه به شیوع ویروس کرونا به علت ضدعفونی کردن مرسولات، خدمات‌رسانی این شرکت با کمی تأخیر انجام می‌شود). گزینه‌ی پیک موتوری مخصوص شهر تهران نیز برای افرادی که در تهران اقامت دارند قابل انتخاب است. در صورت انتخاب این گزینه قبل از ارسال سفارش با تلفن ثبت شده هماهنگ و سفارش شما در همان روز ارسال خواهد شد.

چگونه می‌توانم سفارشی که ثبت کرده‌ام را پیگیری کنم؟

تحویل سفارش متناسب با نوع پست انتخابی، ممکن است ۲ تا ۴ روز کاری* در پست پیشتاز و ۳ تا ۶ روز کاری در پست سفارشی به طول بیانجامد (طبق اعلامیه شرکت پست، با توجه به شیوع ویروس کرونا به علت ضدعفونی کردن مرسولات، خدمات‌رسانی این شرکت با کمی تأخیر انجام می‌شود). چنانچه سفارش شما با موفقیت ثبت شده باشد، پیامکی حاوی کد رهگیری پستی به تلفن همراه ثبت شده در هنگام سفارش ارسال می‌‌گردد. با وارد کردن این کد در سامانه رهگیری مرسولات شرکت ملی پست (https://tracking.post.ir/) می‌توانید از آخرین وضعیت سفارش خود مطلع شوید. همچنین می‌توانید وضعیت سفارش خود را در صفحه‌ی کاربری شخصی خود از طریق قسمت سفارشات مشاهده کنید.

* روزهای شنبه تا چهارشنبه به استثنای تعطیلات رسمی «روزهای کاری» محسوب می‌شوند

چطور می‌توانم از کد تخفیف استفاده کنم؟

کد‌های‌ تخفیف خاص (آغاز سال تحصیلی، هفته‌ی کتاب، نوروز و …) از طریق سایت اعلان عمومی می‌شوند. همچنین کدهای تخفیف ویژه‌ای به مشاوران کنکور هنر، مؤلفان و مدرسان کارنامه کتاب و مدیران هنرستان‌ها اختصاص داده شده است که می‌توانند در اختیار شما قرار دهند.

درباره‌ی کتاب‌ها

چه تفاوتی بین «کتب ۷ رنگ» و کتاب‌های «الفبای کنکور هنر» است؟

مجموعه کتب ۷ رنگ مشتمل بر کتاب‌های درس و تمرین است که برای داوطلبان کنکور هنر تألیف شده‌اند. کتاب‌های درس به مباحث مطرح شده در سوالات کنکور و کتاب‌های درسی هنرستان می‌پردازند. کتاب‌های تمرین شامل پرسش‌های چهارگزینه‌ای تألیفی هستند که با پاسخنامه تشریحی همراهند. مجموعه کتاب‌های الفبای کنکور هنر، شامل تست‌های کنکور سراسری هنر در ۱۷ سال اخیر هستند. این مجموعه دارای ۷ جلد است و هر کتاب به یک درس اختصاص یافته است. تست‌های هر کتاب به صورت موضوعی و با توجه به سرفصل‌های کتب ۷ رنگ طبقه‌بندی شده‌اند و دارای پاسخنامه‌ی تشریحی هستند.

تفاوت کتاب «ده سال کنکور هنر» با مجموعه کتب «الفبای کنکور هنر» در چیست؟

کتاب ده سال کنکور هنر، شامل تست‌های ده سال اخیر کنکور سراسری در ۷ درس تخصصی است که به صورت کنکور به کنکور در قالب یک مجلد منتشر شده است. اما در مجموعه الفبای کنکور هنر که شامل ۷ جلد کتاب است، سوالات ۱۷ سال کنکور سراسری به صورت موضوعی در هر درس تخصصی طبقه‌بندی شده‌اند. در کتب «الفبای کنکور هنر» جدول‌هایی طراحی شده است که پراکندگی موضوعی سوالات کنکور در هر درس را تحلیل کرده‌‌اند.

آیا سوالات کتاب ده سال کنکور هنر شامل سوالات کنکور هنر خارج از کشور هم می‌شود؟

کتاب ده سال کنکور هنر شامل سوالات کنکور سراسری داخل کشور است. برای سوالات کنکور هنر خارج از کشور می‌توانید از کتابی که کارنامه کتاب با همین عنوان (کنکور هنر خارج از کشور) منتشر کرده است استفاده نمائید.

آیا کتاب‌های تمرین (تست) کارنامه‌کتاب دارای پاسخ تشریحی هستند؟

بله، تمامی کتاب‌های تمرین (تست)، ده سال کنکور هنر و مجموعه کتب الفبای کنکور هنر، دارای پاسخنامه تشریحی هستند.

چگونه می‌توانم از نوبت و سال چاپ یک کتاب اطلاع پیدا کنم؟ آیا می‌توانم از چاپ‌های قبلی یک عنوان نیز برای سال جدید استفاده کنم؟

با کلیک بر روی کتاب یا محصول مورد نظر خود می‌توانید در قسمت ویژگی‌های هر کتاب از نوبت و سال چاپ کتاب مطلع شوید. از آن‌جایی که کارنامه کتاب به طور مستمر در جهت ویرایش و به‌روز رسانی کتاب‌های خود اقدام می‌کند، سعی کنید از آخرین نسخه هر کتاب که همواره در سایت موجود است استفاده نمائید.

چه زمانی کتاب‌های درس خلاقیت تصویری، خلاقیت نمایشی و درک عمومی هنر چاپ خواهند شد؟

این عناوین در دست تألیف هستند و به محض آماده شدن از طریق سایت کارنامه کتاب اطلاع‌رسانی خواهد شد.

درباره‌ی خدمات آموزشی آنلاین

چگونه می‌توانم هزینه‌ی خدمات آموزشی آنلاین (کلاس / آزمون / مشاوره) را به صورت قسطی پرداخت کنم؟

مبلغ پیش‌پرداخت و اقساط هر کدام از خدمات آموزشی آنلاین کارنامه کتاب در صفحه‌ی مربوط به هر درس (آزمون یا مشاوره) درج شده است. برای استفاده از شرایط پرداخت قسطی با شماره‌ی ۰۲۱-۶۶۹۱۱۸۱۵ در ساعات اداری (۹ صبح تا ۵ بعدازظهر) به استثنای روزهای تعطیل یا شماره‌ی واتساپ ۰۹۹۱۲۵۲۳۰۳۹تماس حاصل نمائید. به علاوه می‌توانید در صفحه‌ی مربوط به هر درس (آزمون یا مشاوره) نام و شماره‌ی تماس خود را در کادر مربوطه وارد کنید تا همکاران کارنامه کتاب طی یک یا دو روز کاری* با شما تماس بگیرند.

کلاس‌های کنکور هنر کارنامه کتاب به صورت آنلاین برگزار می‌شوند یا حضوری؟

تمامی خدمات آموزشی کارنامه کتاب (کلاس / مشاوره / آزمون) به صورت آنلاین هستند. به همین دلیل کلاس‌های آموزشی کارنامه کتاب «وبینار» نام گرفته‌اند.

آیا برای شرکت در کلاس‌های کارنامه کتاب (وبینارها) باید نرم‌افزار خاصی را دانلود کنم؟

خیر، نیازی به دانلود نرم‌افزار نیست و پس از تکمیل روند ثبت‌نام، همکاران کارنامه کتاب شما را برای شرکت در وبینار یا آزمون‌ها راهنمایی خواهند کرد.

آیا می‌توانم هر زمان از سال در کلاس‌های آنلاین (وبینارها) ثبت‌نام کنم؟ آیا امکان بازبینی جلسه‌هایی که شرکت نکرده‌ام وجود دارد؟

بله، در هر زمان از سال تحصیلی می‌توانید در وبینارها ثبت‌نام کنید. برای جبران جلساتی که از دست داده‌اید می‌توانید از امکان بازپخش وبینارها (طرح پشتیبان) استفاده کنید.

اگر در کلاس سوالی برایم مطرح شود، آیا می‌توانم آن را با دبیر وبینار در میان بگذارم؟

بله، در کلاس‌های آنلاین همانند کلاس‌های حضوری امکان تعامل دوطرفه بین دبیر و هنرآموز وجود دارد.

من، نام و شماره‌ی تلفن خود را برای اطلاع از جزئیات خدمات آموزشی آنلاین (کلاس / آزمون / مشاوره) در کادر مربوطه وارد کرده‌ام، چه زمانی با من تماس گرفته خواهد شد؟

همکاران کارنامه کتاب طی یک الی دو روز کاری (شنبه تا چهارشنبه به استثنای تعطیلات رسمی) با شما تماس خواهند گرفت.

درباره‌ی کنکور هنر

اگر فقط مجموعه «کتب ۷ رنگ» را برای کنکور هنر مطالعه کنیم کافی است؟

برخی از کتاب‌های ۷ رنگ، فقط کتاب تمرین هستند و هنوز کتاب درسنامه‌ای برایشان به چاپ نرسیده. پس تا چاپ شدن آنها باید از کتاب‌های درسنامه‌ی دیگر استفاده کنید. اما لازم به ذکر است که کتاب، هرگز نمی‌تواند جایگزین کلاس باشد. امکان پرسش و پاسخ و آزمون‌های کلاسی از ویژگی‌های وبینارها است و شما با انتخاب کردن کتاب به جای کلاس، آنها را از دست می‌دهید.

برای شرکت در کنکور هنر چه منابع مطالعاتی را باید تهیه کنیم؟

بهترین و مهم‌ترین منابع مطالعاتی کنکور هنر (به پیشنهاد اساتید و تیم مشاوره‌ی کارنامه‌کتاب) شامل کتاب‌های درسی (وزارتی) و کتاب‌های کمک آموزشی را در لینک زیر می‌توانید مشاهده کنید:

منایع کنکور هنر

برای قبولی در دانشگاه‌های تهران یا هنر به چه رتبه‌ای نیاز داریم؟

این سوال کلی‌تر از آن است که بتوان به آن جواب داد. برای قبولی، فاکتورهای زیادی تاثیرگذار هستند که چند نمونه از آنها عبارتند از رشته‌ی مورد نظر، سهمیه‌ی مناطق، نمره‌ی آزمون عملی و…

پاسخ سوال خود را پیدا نکردید؟

سوال خود را در بخش نظرات این صفحه بپرسید تا در اسرع وقت به آن پاسخ دهیم.

2 دیدگاه در مورد “سوالات متداول

نوشتن دیدگاه

نوشتن دیدگاه‌تان به دیگران کمک می‌کند که انتخاب بهتری داشته باشند (نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد) بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما ممکن است از این برچسب ها و خصوصیات HTML استفاده کنید:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>