قوانین و مقررات

قوانین و مقررات خدمات آنلاین (کلاس، آزمون، مشاوره) کارنامه کتاب

ثبت‌نام در کارنامه‌ کتاب

* خدمات آموزشی کارنامه‌کتاب به صورت مجازی بوده و در صورت برطرف شدن محدویت‌های بحران سلامت و برچیده شدن قرنطینه، کلاس‌ها، آزمون و مشاوره‌ی کارنامه‌کتاب همچنان مجازی (آنلاین) برگزار خواهد شد.

* در هنگام وارد کردن اطلاعات خود دقت نمایید. مسئولیت درستی اطلاعات وارد‌شده به عهده‌ی هنر‌آموز است.

* در هنگام ثبت‌نام، از درستی شماره‌ی تلفن همراه و ایمیل وارد‌شده مطمئن شوید. در صورت نیاز با خارج کردن آدرس ایمیل وب‌سایت از پوشه‌ی هرزنامه (Spam) امکان ایجاد ارتباط را میسر سازید.

* بارگذاری عکس کارت ملی یا شناسنامه عکس‌دار در هنگام ثبت نام الزامی است.

وبینارهای تخصّصی و عمومی

* ثبت‌نام در کلاس‌ها به صورت جداگانه یا انتخاب مجموعه‌ی کلاس‌ها امکان‌پذیر است. در صورت انتخاب گزینه‌ی دوم و پرداخت هزینه به صورت نقدی هنر‌آموزان از ۱۵ درصد تخفیف ثبت‌نام کلیه‌ی کلاس‌ها بهره‌مند می‌شوند که که هنگام پرداخت به صورت خودکار اعمال می‌شود.

* کلاس‌ها در روز و ساعت تعیین‌شده برگزار می‌شوند و از این نظر تفاوتی با کلاس‌های حضوری ندارند. بنابراین در صورتی‌که هنرآموز به هر دلیلی امکان حضور در کلاس‌ها را نداشته باشد، کلاس جایگزینی برای او در نظر گرفته نمی‌شود.

* هنر‌آموزان به هیچ وجه حق ضبط و به اشتراک گذاشتن کلاس‌های آنلاین یا جزوه‌های اساتید را ندارند و در صورت مشاهده‌ی هرگونه مدرک مبنی بر ضبط کلاس‌ها یا پخش شدن اسلایدها و جزوات توسط هنر‌آموز، حساب کاربری هنر‌آموز بسته شده و این مسئله از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد.

* در صورت بروز مشکل و اختلال در سرور اسکای روم (که از اختیار کارنامه‌کتاب خارج است) ممکن است ساعت کلاس تغییر کند.

* هزینه‌ی کلیه‌ی کلاس‌های کارنامه‌کتاب را می‌توان به صورت قسطی نیز پرداخت کرد. در صورت انتخاب گزینه‌ی پرداخت نقدی و پرداخت تمام هزینه‌ی ثبت‌نام از ۵ درصد تخفیف برخوردار خواهید شد که به صورت خودکار در هنگام پرداخت اعمال می‌شود.

* برای پرداخت هزینه کلاس‌ها به صورت قسطی می‌بایست هزینه‌ی اولیه (که حدود ۵۰ درصد شهریه است) را پرداخت نمایید و مانده‌ی آن را در چهار نوبت (۵ مهر، ۵ آبان، ۵ آذر و ۵ دی ) بازپرداخت نمایید. برای پرداخت به صورت قسطی واگذاری چک به تاریخ سررسیدهای ذکر شده الزامی می‌باشد.

* هنرآموز می‌بایست پیش از پایان مهلت سررسید، نسبت به پرداخت اقساط خود اقدام نماید.

* در صورت برگزاری دو جلسه از کلاس‌ها، دیگر امکان لغو ثبت‌نام برای هنرآموز وجود ندارد و اگر به هر دلیل، امکان شرکت در کلاس را نداشته باشد موظف به پرداخت اقساط مربوط به کلاس خواهد بود. در صورتی که هنر‌آموز پیش از شروع جلسه‌ی دوم از شرکت در کلاس انصراف دهد، ۵۰ درصد مبلغ اولیه که آموزشگاه در هنگام ثبت‌نام دریافت کرده بود، به وی برگردانده می‌شود.

* تمامی پرسش‌ و پاسخ‌ها در زمان مقرر در اسکای‌روم یا گروه‌های درست‌شده توسط کارنامه‌کتاب و تحت نظارت آموزشگاه صورت می‌گیرد و هنر‌آموزان به هیچ وجه حق برقراری ارتباط با اساتید و مشاور خارج از زمان و یا ضوابط تعیین‌شده را ندارد. در صورت تخطی از این بند، کارنامه کتاب می‌تواند برای جلوگیری از مشکلات احتمالی اقدامات قانونی لازم را به عمل بیاورد و حساب کاربری هنر‌آموز را مسدود کند.

* در صورت پرداخت نشدن هر کدام از قسط‌های مربوطه در تاریخ تعیین‌شده، حساب کاربری هنر‌آموز به کلی بسته خواهد شد و کارنامه‌کتاب از ارائه‌ی هرگونه خدماتی اعم از آزمون و مشاوره به هنر‌آموز تا زمان پرداخت قسط معذور است.

آزمون‌های آنلاین

* ثبت نام در هر یک از بسته‌های آزمون‌های آزمایشی (مینی‌کنکور، کنکور و کنکور جامع) به‌صورت جداگانه و یا کلی امکان‌پذیر است. در صورت انتخاب همه‌ی مجموعه‌ی آزمون‌های کارنامه کتاب و پرداخت نقدی از ۱۵ درصد تخفیف برخوردار خواهید شد که هنگام پرداخت به صورت خودکار اعمال می‌شود.

* با انتخاب کل مجموعه‌ی آزمون‌ها و پرداخت کل هزینه به صورت نقدی از ۵ درصد تخفیف جداگانه برخوردار خواهید شد. پرداخت قسطی در این طرح فقط برای ثبت‌نام در کل مجموعه‌ی آزمون‌ها است و ثبت‌نام در یک یا چند آزمون را شامل نمی‌شود.

مشاوره آنلاین

* مشاوره‌ی کارنامه‌کتاب تنها مشاوره‌ی تحصیلی بوده و به هیچ عنوان نباید با مشاوره‌ی روانشناسانه اشتباه گرفته شود.

* مشاوره تنها با هنر‌آموز صورت می‌گیرد و مشاور در زمان مشاوره‌ی هنر‌آموز وظیفه‌ی پاسخ‌گویی به والدین را ندارد. والدین گرامی برای برقراری ارتباط با مشاور و اطلاع از وضعیت درسی فرزند خود باید از طریق سایت کارنامه‌ کتاب اقدام نمایند.

* تاخیر یا غیبت در جلسه‌های مشاوره به منزله‌ی از دست دادن آن جلسه است و مشاور هیچ مسئولیتی برای برگزاری جلسه‌ی مشاوره‌ی دیگری در همان هفته نسبت به هنر‌آموز ندارد.

* اگر یکی از بسته‌های مشاوره را انتخاب می‌کنید، باید حداقل در آزمون‌های مینی‌کنکور و کنکور کارنامه‌کتاب شرکت کنید تا مشاور شما بتواند بهتر و سریع‌تر به شما کمک کند.

* مشاوره‌های کارنامه‌کتاب به دو دسته‌ی گروهی و فردی تقسیم می‌شود. ثبت‌نام در هر کدام از بسته‌های مشاوره‌ی کارنامه‌کتاب، جلسات رایگان مشاوره‌ی گروهی پیش از آزمون‌های کنکور را به همراه دارد.

* هزینه‌ی بسته‌های مشاوره فردی را می‌توان به صورت قسطی نیز پرداخت کرد. در صورت انتخاب گزینه‌ی پرداخت نقدی و پرداخت تمام هزینه‌ی ثبت‌نام از ۵ درصد تخفیف برخوردار خواهید شد که هنگام پرداخت به صورت خودکار اعمال می‌شود.

قوانین مربوط به سیستم آموزش مجازی

* اینترنت هنر‌آموز باید سرعت و کیفیت استانداردی داشته باشد. در صورتی‌که اینترنت هنر‌آموز دچار مشکل شود و هنر‌آموز قادر به استفاده از کلاس نباشد، مسئولیتی متوجه کارنامه‌کتاب نخواهد بود.

* در شرایط فوق‌العاده مانند سیل، زلزله یا سایر حوادث غیرمترقبه‌ی طبیعی و غیرطبیعی کارنامه‌کتاب تعهدی در زمینه در دسترس بودن خدمات آنلاین نخواهد داشت. با این حال کارنامه کتاب تمام سعی خود را خواهد کرد تا هنرآموزان بتوانند از کلاس‌های جبرانی استفاده کنند.

* در صورتی که در ارائه‌ی سرویس اینترنت یا دیگر خدمات الکترونیکی در سطح کشور مشکلاتی به وجود بیاید، کارنامه‌کتاب مسئولیتی نداشته و با برطرف شدن مشکل، کلاس‌ها از سر گرفته می‌شود.

* کلیه‌ی مقررات ذکرشده در این قرارداد و مبالغ پرداخت‌شده توسط هنر‌آموز مربوط به تعداد جلسات ذکر شده در سایت و کلاس یا کلاس‌های مجازی مربوطه است و در صورت تعویق تاریخ اولیه‌ی برگزاری کنکور سراسری ۱۴۰۰ که توسط سازمان سنجش اعلام‌شده، کارنامه‌کتاب مسئولیتی نسبت به ادامه‌ی کلاس‌ها و مشاوره نخواهد داشت. در صورت بروز چنین مشکلی، کارنامه‌کتاب برای مدت‌زمان باقی‌مانده تا کنکور سراسری برنامه‌ریزی دیگری خواهد داشت که هزینه‌های آن به صورت جداگانه از هنرآموز دریافت می‌شود.

* کلیه‌ی اطلاعیه‌ها و اعلانات از طریق سایت www.karnamehketab.com  به افراد اعلام خواهد شد، بنابراین هنرجویان موظف به مشاهده و بازدید از سایت می‌باشند.

* همواره آخرین نسخه‌ی این توافقنامه در آدرس اینترنتی www.karnamehketab.com قرار دارد.