نکته و تست ۱۴۰۰

هنرجویان عزیز،
از اینکه تا امروز ما را همراه خودتان دانسته‌اید بسیار خرسندیم، به عنوان آخرین همراهی پیش از آزمون سراسری هنر ۱۴۰۰ وبینارهای نکته و تست کارنامه‌کتاب را برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا بتوانید یا خیالی آسوده همه‌ی مطالب ۱۱ درس کنکور هنر را دوره کنید و با آمادگی کامل در آزمون شرکت کنید. از سوئی همان‌طور که می‌دانید امسال برنامه امتحانات مدارس کمی دیرتر از موعد مقرر برگزار می‌شود درنتیجه دوره‌های نکته و تست در دو بازه‌ی زمانی برگزار می‌شود: از نیمه‌ تا اواخر اردیبهشت و از اواخر خرداد تا اوایل تیرماه.

به علاوه برای اینکه بتوانید با خیالی راحت و بدون استرس و نگرانی بهترین روز درسی خود را در روز کنکور داشته باشید، برنامه‌ی ویژه‌ای برای مطالعه‌ی شما در این دو ماه پیش‌رو در نظر گرفته‌ایم. این برنامه که منطبق با برنامه وبینارهای نکته و تست است و در طول برگزاری آن‌ها به شما ارائه می‌شود، به شما خواهد گفت که در طول این دوره هر درسی را چند ساعت و در طی چه فواصل زمانی مطالعه و دوره کنید. همچنین مهم‌ترین و پرتکرارترین مباحث هر درس در این برنامه مشخص شده ‌اند.


خوب باشید و درسخون!

هنرجویانی که از خدمات آنلاین کارنامه کتاب یا کتاب‌های انتشارات استفاده کرده‌اند ‌می‌توانند با وارد کردن کد زیر در هنگام ثبت‌نام در وبینارها از تخفیف بهره‌مند شوند:

hamrahehakhar1400kk

نکته وتست ۱۴۰۰ برنامه