وبینارهای آموزشی

کلاس‌های کنکور هنر ۱۴۰۰

کارنامه ‌کتاب آنلاین

کلاس کنکور هنر

پرداخت هزینه در چند نوبت

با توجه به شرایط اقتصادی فعلی کارنامه کتاب این امکان را فراهم کرده است تا هنرآموزان هزینه وبینارها را به صورت قسطی و ماهیانه پرداخت کنند. به علاوه اگر در همه‌ی وبینارهای عمومی یا اختصاصی ثبت‌نام کنید از تخفیف ویژه برخوردار خواهید شد. 

کاهش هزینه‌های کلاس‌ها

مجازی شدن کلاس  باعث می‌شود بسیاری از هزینه‌های آموزشگاه‌ها حذف شود و کلاس‌ها می‌توانند با هزینه‌های کمتری به هنر‌آموزها ارائه شوند. بنابراین هنر‌آموز می‌تواند از کلاس‌های بیشتر با قیمت پایین‌تری بهره‌مند شود. 

صرفه‌جویی در زمانِ رفت‌و‌آمد

وبینارهای کارنامه کتاب این امکان را می‌دهند که از خانه و در اتاق خود، در مکانی که به آن عادت داریم کلاس را تجربه کنیم. گاهی زمان رفت‌و‌آمد برای کلاس‌های حضوری در شهرهای بزرگ  به ۴۰ ساعت در ماه می‌رسد.

بهترین‌ها را یک‌جا تجربه کنید!

اگر با دوستانتان یا هنرجویانی که در کنکور هنر شرکت کرده‌اند و اکنون در دانشگاه مشغول به تحصیل هستند صحبت کنید، متوجه خواهید شد اگر نه از همه‌ی کتاب‌های کارنامه ‌کتاب، حداقل از چندین عنوان آن برای کنکور هنرشان استفاده کرده‌اند. کلاس‌های مجازی کارنامه‌ کتاب این فرصت را به ما داده تا بهترین مؤلفان کتاب‌های هنر در سال‌های اخیر را در نقش مدرّسان کنکور هنر گرد هم‌آوریم. ترکیب فوق‌العاده‌ای از اساتید که تنها در کارنامه‌ کتاب در کنار یکدیگر هستند. شرکت در کلاس‌های این اساتید این امکان را به هنرآموزان می‌دهد تا با خیال راحت از انتخاب خود امسال را بی‌دردسر پشت سر بگذارد و تنها روی درس خواندن متمرکز شوند.

کلاس آنلاین کنکور هنر

دروس تخصصّی کنکور هنر / مدرسّان کارنامه کتاب

دروس عمومی کنکور هنر / مدرسّان کارنامه کتاب